eesti_keelin_english

Autentiv SMTP
(Saadetava e-posti server)

E-posti on võimalik autentiva SMTP serveri teenuse abil saata ükskõik kust näiteks erinevate operaatorite võrkudest ilma, et peaksite oma e-posti seadeid muutma. See on eriti mugav, kui olete näiteks välismaal või kasutate erinevaid gprs- ja 3G-teenuseid või avalikku WiFi't.

Autentiv saatmisteenus tõstab ka pisut Teie kirjade liikumise kiirust ja päralejõudmise kindlust, sest võib juhtuda, et suurtel sideteenuse pakkujatel võib aeg-ajalt suure kasutajate hulga tõttu esineda ülekoormust. Vajadusel on võimalik kasutada ka turvalist SSL kanalit. Samuti kiireneb postiloendite (näiteks kliendilehed ja -teadaanded) saatmine. Autentimisteenust müüakse kliendipõhiselt ja sama kasutajakoodi võib korraga kasutada isegi 50 inimest korraga.

Juhul, kui Teie vajadused on suuremad, saate oma käsutusse virtuaalserveri. Sel juhul saate endale isikliku SMTP serveri ja oma IP aadressi. Virtuaalserveri hoolduse ja häälestamise pärast ei pea te muretsema - kõik need tööd teeme meie.

AAutentiva saateteenuse ja/või virtuaalserveri kasutuselevõtt ei eelda Nutinetist tellitud e-posti kontot või nimeteenust. Saate kasutada teenust ükskõik millise domeeni nime alt.

Hindakiri

NN autentiv SMTP teenus 7 € / kuus (max. 50 kasutajat)
NN autentiv SMTP -teenus virtuaalserveris (max. 250 kasutajat) 23 € / kuus

Arveldusperiood 12 kuud
Hinnad sisaldavad käibemaksu

Meie müügiosakond annab meeledi põhjalikumat infot. Kirjutage meile aadressil myyk@nutinet.ee